TEŞEKKÜRLER

GÖMSİS 2012'nin başarılı ve keyifli bir sempozyum olmasına katkı sağlayan tüm katılımcı ve ziyaretçilere teşekkürlerimizi sunarız.

GÖMSİS'e bu yıl 400'ü aşkın akademisyen, uzman, öğrenci ve konuyla ilgili ziyaretçinin katıldığını memnuniyetle paylaşıyoruz.

Sempozyum sırasında kaydedilen fotoğraflardan oluşturulan bir albümü Fotoğraflar sayfasında bulabilirsiniz.

NanoManyetik Bilimsel Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. desteği ile birinci yazarı öğrenci olan ve öğrenci tarafından sunulan bildiriler arasında yapılan seçimle "GSM Ses Kanalından Sayısal Veri İleten Bir Modemin Tasarımı ve Gerçeklenmesi" başlıklı bildirisi ile İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü öğrencisi Sayın Sercan Tuncay'a en iyi bildiri sunum ödülü verilmiştir. Bir Cumhuriyet altını olan ödül, 4 Ocak 2013 tarihinde İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği yeni yıl kutlaması esnasında İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi eski dekanlarımızdan Sayın Prof. Dr. Ahmet Dervişoğlu tarafından takdim edilmiştir.

En iyi öğrenci sunumu ödülüne "GSM Ses Kanalından Sayısal Veri İleten Bir Modemin Tasarımı ve Gerçeklenmesi" başlıklı bildirisi ile Sercan Tunçay layık görülmüştür. Yarışmaya sponsor olan NanoManyetik Bilimsel Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firmasına tekrar teşekkürlerimizi sunmaktayız.

GÖMSİS ile ilgili hertürlü görüşlerinizi sempozyum sekreteryası ile paylaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla...


 

HOŞGELDİNİZ

GÖMSİS 2012 Sempozyumu'nun ana sayfasına hoşgeldiniz.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Gömülü Sistemler ve Uygulamaları Sempozyumu, 29-30 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul Teknik üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

GÖMSİS 2012 Sempozyumu İstanbul Teknik üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi tarafından organize edilmiştir.

2008 yılında düzenlenen ilk ve 2010'da düzenlenen ikinci GÖMSİS etkinliklerinde akademiden ve sanayiden birçok uzman, araştırmacı, mühendis ve öðrenci bir araya gelmiştir. GÖMSİS, gömülü sistemler çalışma alanında bir buluşma noktası olma özelliðini bu yıl da sürdürmeye sizlerin katılımıyla devam edecektir.

Önceki yıllarda gerçekleşen etkinlikler hakkında kısaca bilgi edinmek için GÖMSİS 2008 ve GÖMSİS 2010 bağlantılarını kullanabilirsiniz.

 

Sempozyum hakkındaki gelişmeler için lütfen Haberler ve Duyurular sayfamızı kontrol ediniz.

 


NanoManyetik Bilimsel Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. desteği ile birinci yazarı öğrenci olan ve öğrenci tarafından sunulan bildiriler arasında yapılacak olan seçimle bir öğrenciye en iyi bildiri veya poster sunum ödülü verilecektir. Ödül bir Cumhuriyet altınıdır.


Sempozyumumuz, TÜBİTAK'ın 2223 - Yurt İçi Bilimsel Etkinlikleri Destekleme Programı'nca desteklenmiştir. Sempopzyuma katılacak ve bildiri/poster sunumu yapacak olan genç araştırmacıların (35 yaş ve altı) yol, konaklama ve iaşe giderleri TÜBİTAK tarafından belirlenen bütçe kapsamında karşılanacaktır. Destek almak isteyen yazarların Kayıt Masası'nda form doldurmaları gerekmektedir.

 


Site son güncelleme tarihi: 11 Aralık 2012